Co, jak i kiedy?

Pytania: Co?, jak? i kiedy? na siebie założyć zadają sobie tylko nieliczni. Zdecydowana większość osób nie potrafi dostosować swojego wizerunku do okoliczności, towarzystwa czy pory dnia. Odpowiednio dobrana garderoba do sytuacji nie tylko daje nam poczucie pewności siebie, ale sprawia, że nasze otoczenie odbierze nas w sposób w jaki my sami chcemy być odebrani.

Aby zwrócić uwagę na „moc” wizerunku proponuję warsztaty poświęcone dress code, adresowane firmom jak i osobom prywatnym.

Stylizacja Joanna Kubicka

Pracownik jest ambasadorem firmy,
w której pracuje

Każdy z nas spotyka codziennie urzędników, przedstawicieli handlowych czy sprzedawców. Czy zastanawialiście się kiedyś, z którymi z nich rozmawiało Wam się przyjemniej, od kogo byliście skłonni zakupić usługę, czy produkt? Jestem przekonana, że swoją uwagę kierowaliście zawsze w kierunku tych, których wygląd wskazywał na profesjonalizm. Mentalnie zawsze najpierw „kupujemy” człowieka, a później to co ma do zaoferowania. Odpowiedni, gustowny ubiór podnosi samoocenę, wpływa na zwiększenie poczucia własnej wartości, a co za tym idzie zwiększa pewność siebie. Profesjonalnie ubrany pracownik to profesjonalny obraz firmy w oczach kontrahenta.

Kolor i fason- czyli na ile możesz sobie pozwolić

W naszych umysłach utarły się pewne schematy dotyczące kolorystyki dla konkretnej branży. Biel to służba zdrowia, czerń prawnicy itd. Nie chcę totalnej rewolucji, mimo tego, że uważam, że nasze ulice są zbyt szare. W trakcie prowadzonych przeze mnie warsztatów chcę pokazać jak drobnymi szczegółami urozmaicić klasykę tak by nadal pozostała elegancka, ale pokazała indywidualny charakter. Często obawiamy się również zmiany kroju spodni, marynarki czy spódnicy. Moja rada, to odpowiedni dobór fasonu do figury, tak by każdy czuł się komfortowo i elegancko. Stare polskie przysłowie mówi: „Jak Cię widzą tak Cię piszą”, więc niech o Tobie i Twoich pracownikach mówią w samych superlatywach.

Dress code czyli kod do sukcesu

Odpowiedni i profesjonalny strój nie jest uniwersalny dla wszystkich. Należy pamiętać, że trzeba go dostosować do branży w jakiej pracujemy. Inny będzie obowiązywał prawników, maklerów, informatyków czy przedstawicieli handlowych. Źle skomponowana stylizacja nie tylko podważa profesjonalny wizerunek firmy, ale może również zbudować dystans pomiędzy nami a naszym klientem. Moje warsztaty sprawią, że pracownicy staną się najlepszą wizytówką firmy, wzbudzając pełne zaufanie poparte profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Raz nie zawsze pod warunkiem, że tylko raz

Każdy popełnia błędy, również tworząc swój własny wizerunek. Najważniejsze by wyciągać z nich wnioski i więcej ich nie powielać. W trakcie swojej prezentacji zwrócę uwagę na najczęstsze modowe wpadki w stylizacjach zawodowych, by zwiększyć świadomość Twoją i Twojego pracownika na odpowiedni dobór elementów składowych stroju biznesowego.

Praktyka czyni mistrza

Czasami sama prezentacja to zbyt mało, dlatego proponuję na sam koniec część praktyczną warsztatów. Pod moim okiem stworzycie własne stylizacje dopasowane do branży, w której pracujecie, a Panie dodatkowo poznają tajniki profesjonalnego makijażu. Każdy z uczestników, jeśli tylko będzie miał ochotę może skorzystać z indywidualnych konsultacji ze mną.

ZMIANA WIZERUNKU TWOJEGO PRACOWNIKA TO ZMIANA WIZERUNKU TWOJEJ FIRMY

Poznaj tajniki profesjonalnej stylizacji na moich warsztatach i zyskaj dodatkowe punkty w oczach swoich klientów.

Zawodowy wizerunek

Na sukces i wizerunek firmy składają się nie tylko: jakość oferowanych produktów czy usług, ale również pracownicy. To właśnie oni firmują samymi sobą markę, której są przedstawicielami i tu pojawia się pytanie czy są świadomi jak bardzo ich wygląd wpływa na postrzeganie firmy, w której pracują? Zadbaj by każdy z nich potrafił wykreować tak swój zawodowy wizerunek by stał się wzorem profesjonalizmu. Przekonaj się jak wiele mogą dać Twojej firmie warsztaty ze stylistką z dress code.

Personal Shopper - joanna-kubicka.pl
TOP