„Kupuj mniej, wybieraj mądrzej”
-Vivienne Westwood

Nie masz czasu wybrać się na zakupy a może nie lubisz tego robić? Chętnie zaoszczędzę Twój czas oraz pieniądze!

Jestem osobistą stylistką, personal shopperką oraz doradcą wizerunkowym. Pomogę Ci wyeksponować Twoje atuty oraz ukryć mankamenty figury. Razem stworzymy wizerunek na miarę Twoich potrzeb, zgodny z Twoim charakterem i gustem a także współgrający z Twoim temperamentem.

Wspólne zakupy ze Stylistką
Joanna Kubicka - Personal Shopper - joanna-kubicka.pl

Indywidualne podejście

Każdy z nas jest inny więc nie obawiaj, nie będę Cię „przebierać” za kogoś kim nie jesteś. Zacznę od określenia typu Twojej sylwetki, dowiesz się w jakich kolorach wyglądasz najkorzystniej, a co więcej jakie kroje podkreślą wszystkie Twoje atuty! Bardzo ważne jest abyśmy wspólnie obejrzały zawartość Twojej szafy, która powie mi o Tobie najwięcej.

Wyczucie i intuicja

Sztuka kreowania wizerunku to nie tylko wiedza książkowa, kursy i szkolenia. To przede wszystkim wyczucie i intuicja, którą nie każdy posiada. Mam zdolność do wydobywania z ludzi tego, co najlepsze i umiejętność tuszowania tego, co nie do końca dobre.

Joanna Kubicka - Personal Shopper - joanna-kubicka.pl

Komunikatywność

Jestem osobą otwartą i kontaktową. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości chętnie na nie odpowiem! Uwielbiam rozmawiać i słuchać więc jestem pewna, że znajdziemy wspólny język. Podstawą naszej relacji będzie dialog, na bazie którego zbudujemy Twój wizerunek, który Cię wyróżni na tle innych i pozwoli czuć się swobodnie i wyjątkowo!

RAZEM STWORZYMY WIZERUNEK NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Jestem osobistą stylistką, personal shopperką oraz doradcą wizerunkowym.

Poznaj swoje atuty

Pamiętaj! Żeby dobrze wyglądać nie trzeba dużo wydać! Wcale nie potrzebujesz niezliczonej ilości markowych ubrań, wystarczy kilka sztuk klasycznej, dobrej jakości odzieży! Musisz też poznać swoje atuty oraz nauczyć się je właściwie eksponować. Nauczę Cię także właściwego robienia zakupów oraz unikania pułapek wyprzedażowych! Nie zapomnimy również o bieżących trendach, zawsze znajdzie się miejsce na jakiś „najmodniejszy” w tym sezonie element garderoby, który właściwie dobrany podkreśli Twoją indywidualność.

Zakupy ze stylistą
TOP